Autor Tema: 1. 7. 2018. Cvrsnica, vrh Plocno  (Posjeta: 549 vremena)

meri

• MTBA član
  • Zaradio penziju na forumu sa 1313 postova

1. 7. 2018. Cvrsnica, vrh Plocno
« u: 28.06.2018 u 13:56 »
Udruženje brdskih biciklista (MTBA) Sarajevo poziva članove i simpatizere na vožnju u nedjelju, 1.7.2018. godine na planinu Čvrsnicu, uspon sa Blidinja na vrh Pločno. Riječ je o četvrtom po visini vrhu u BiH ali i najvisočijem do kojeg vodi makadamski put. Očekuje se prohladno i sunčano vrijeme. Elementi najave su:
- Datum: 1. 7. 2018, nedjelja
- Mjesto polaska: pumpa „Braća Mujić“ u Sarajevu
- Vrijeme polaska: 7,00 h
- Najave molimo kao komentar ispod ili na forumu www.mtb.bai u najavi obavezno navesti da li posjedujete automobil sa nosačima za bicikle

Napomena: tura je kondiciono i tehnički zahtjevna pa se ne preporučuje početnicima. Na trasi nema vode pa podsjećamo da ponesete količine dovoljne za cijeli dan.

Ukoliko uspon na Pločno završimo brzo i bez većeg napora moguće da produžimo do vrhova Kapci (2.156 m) udaljenog cca 1 kilometar ili Veliki Jelinak (2.170 m) udaljenog cca 2 kilometra. O ovome ćemo konačnu odluku donijeti na Pločnom. 
Kada ostarim zelim da pricam sta sam radio u zivotu, a ne sta sam zelio da radim!

faketowsky
**

• Uhodava se na forumu sa 63 postova

Odg: 1. 7. 2018. Cvrsnica, vrh Plocno
« Odgovori #1 u: 28.06.2018 u 16:04 »
Udruženje brdskih biciklista (MTBA) Sarajevo poziva članove i simpatizere na vožnju u nedjelju, 1.7.2018. godine na planinu Čvrsnicu, uspon sa Blidinja na vrh Pločno. Riječ je o četvrtom po visini vrhu u BiH ali i najvisočijem do kojeg vodi makadamski put. Očekuje se prohladno i sunčano vrijeme. Elementi najave su:
- Datum: 1. 7. 2018, nedjelja
- Mjesto polaska: pumpa „Braća Mujić“ u Sarajevu
- Vrijeme polaska: 7,00 h
- Najave molimo kao komentar ispod ili na forumu www.mtb.bai u najavi obavezno navesti da li posjedujete automobil sa nosačima za bicikle

Napomena: tura je kondiciono i tehnički zahtjevna pa se ne preporučuje početnicima. Na trasi nema vode pa podsjećamo da ponesete količine dovoljne za cijeli dan.

Ukoliko uspon na Pločno završimo brzo i bez većeg napora moguće da produžimo do vrhova Kapci (2.156 m) udaljenog cca 1 kilometar ili Veliki Jelinak (2.170 m) udaljenog cca 2 kilometra. O ovome ćemo konačnu odluku donijeti na Pločnom.
imate li vi neku fb grupu gdje se mogu pratiti voznje? Ne mislim na stranicu mtb.ba, to pratim, ali mislim na vas klub, ili bilo koji drugi klub koji organizuje ovakve ture po nasim planinama?

meri

• MTBA član
  • Zaradio penziju na forumu sa 1313 postova

« Odgovori #2 u: 29.06.2018 u 10:32 »
Imamo, sa istim nazivom kao i portal. Kad ukucas mtb.ba trebalo bi da ti se pojavi: https://www.facebook.com/mtbba/
Kada ostarim zelim da pricam sta sam radio u zivotu, a ne sta sam zelio da radim!

dzine
*

• Početnik na forumu sa 14 postova

« Odgovori #3 u: 30.06.2018 u 21:52 »
Pozz
Bez auta sam i bez nosaca i bio bih jako zahvalan ako mi neko pomogao oko transporta. Mob 061 261 919. Ako moze poruka da znam na cemu sam.