Autor Tema: Montiranje vanjske gume  (Posjeta: 97 vremena)

Heisenberg
*

• Početnik na forumu sa 11 postova

Montiranje vanjske gume
« u: 09.10.2017 u 23:49 »
Pozdrav, izgleda baš me krenulo pa mi se svaki dan javlja novi problem  ;D .Naime danas prilikom spusta niz lukavicu mi se probuši zadnja guma jer je put užasan i odma zamjenim šlauf.Međutim nemogu nikako da vratim vanjsku gumu u žljeb od feluge.Sve sam pokušao što se tiće kućne radionice i nikako nemogu, feluga mi je extra centrirana a guma mi leta i poskakuje.Jel postoji neki alat ili neko ima neku ideju kako da je poravnam sa felugom.Radi se o Continental gumama debljine 2.2 RaceKing veličine 29.Jedino što nisam probao je da je baš napušem na maximum :upitnik
« Zadnja izmjena: 10.10.2017 u 00:22 od Heisenberg »

Shelby

• Administrator
  • Zaradio penziju na forumu sa 739 postova

Odg: Montiranje vanjske gume
« Odgovori #1 u: 10.10.2017 u 12:01 »
Napuses na veliki pritisak i guma ce sama uletiti u zlijeb, eventualno malo rukom nategnes gumu na mjestu gdje treba da ulegne.
Scott Scale 50 Custom

Mountain biking!
Because for football, basketball and tennis you only need one ball.

Heisenberg
*

• Početnik na forumu sa 11 postova

« Odgovori #2 u: 10.10.2017 u 18:52 »
Napuses na veliki pritisak i guma ce sama uletiti u zlijeb, eventualno malo rukom nategnes gumu na mjestu gdje treba da ulegne.

Hvala, riješio sam.Ponio sam malo deterđenta i vode na benzinsku i napuhao malo jače sa kompresorom i savršeno se poravnala.Hvala na odg... ;)

Makso

• Prekaljeni forumaš sa 307 postova

« Odgovori #3 u: 11.10.2017 u 20:09 »
Samo jači pritisak i liježe bez problema, samo je nikada nemoj mazati uljem da bi se lakše popela na felugu.