Autor Tema: Odabir Capriolo bajka  (Posjeta: 3149 vremena)

ZemoBa
**

• Uhodava se na forumu sa 46 postova

Odabir Capriolo bajka
« u: 06.07.2017 u 17:08 »
Pozdrav, odlucio sam uzeti novi bicikl, najvise mi je zapela Capriolo radnja, gledam po netu LEVEL 9.4 HDS 30 3x10 - Crna/Black 999km, to mi i jeste budzet do 1000km. Sta mislite?
E sada ja ne bih vozio bic uopste za ono za sta je namjenjen, vec bi ga furao po asfaltu posto samo tako vozim, i to dostaa.. dnevno 100km.. E sada, da li su ovo komponente koje mogu to izdrzati i da li bi mi preporucili MTB uopste za moju namjenu? Takodje ima i cestovnjak jedan 999km, medjutim ne znam koliko ce me cestovnjak sluziti na ovakvim asfaltnim (propalim) podlogama.. Molim misljenje, i da li bi prije uzeli polovan(nov) bajk na piku do ove cijene, il bi uzeli novi bez razmisljanja..

Makso

• Prekaljeni forumaš sa 308 postova

Odg: Odabir Capriolo bajka
« Odgovori #1 u: 06.07.2017 u 21:13 »
Pogledaj šta ima na piku od polovnih, ja sam uvijek za polovan.

REMB

• Buduća nada foruma sa 98 postova

« Odgovori #2 u: 08.07.2017 u 11:04 »
Kad vec pitas, kupuj polovan bez razmisljanja jer u startu dobivas skuplju i kvalitetniju opremu makar za duplo. A kad dajem tolko para ne bih se strogo vezao za brend capriolo pored zovog cube, Scott, gt itd

nedimbih

• Zaradio penziju na forumu sa 574 postova

« Odgovori #3 u: 09.07.2017 u 02:22 »
idi na cestovnjak ako ces vozit po cesti. nema se tu sta razmisljat
to da cestovnjak nece izdrzat voznju po cesti jer ima rupa, ne treba da te brine, moze on i na makadam. on samo ne moze na rastresitu podlogu i nije za ljubitelje brze voznje mimo asfalta sa puno skokova. grbav asfalt i umjerena voznja su no sikiriki

polovan neces dobit ispravan, za puno manje para od novog. al djelimicno ostecen mozes dobit za puno manje para, s tim da kad to popravis bice ti  jeftiniji vec nov

tbz
*

• Početnik na forumu sa 8 postova

« Odgovori #4 u: 07.09.2017 u 15:48 »
Ne razumijem zašto bi kupovao MTB, ako ga misliš vozati isključivo po asfaltu!? Kupi cestovni, ako se ne vidiš po planinama i makadamima

dysback
*

• Početnik na forumu sa 7 postova

« Odgovori #5 u: 09.09.2017 u 16:58 »
Vidim da si zapeo za MTB Capriolo.
Koliko mi se čini ne treba ti MTB. Mislim da je davanje 1000 km za Capriolo bacanje para. Za te pare se može kupiti čak i nov bicikl nekog poznatog proizvođača.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

ZemoBa
**

• Uhodava se na forumu sa 46 postova

« Odgovori #6 u: 09.09.2017 u 22:21 »
Najvise sam zapeo jer mogu na rate uzeti.. A opet i da cekam proljece i kupim sta bi vi preporucili gdje da uzimam i koju marku

tbz
*

• Početnik na forumu sa 8 postova

« Odgovori #7 u: 11.09.2017 u 16:52 »
Najvise sam zapeo jer mogu na rate uzeti.. A opet i da cekam proljece i kupim sta bi vi preporucili gdje da uzimam i koju marku

Sve osim Capriola. Žena mi ima to smeće i dušmanu ga ne bih preporučio. Ako ti je marka bitna, onda gledaj CUBE, TREK, SPECIALIZED itd.