Autor Tema: Genesis dres  (Posjeta: 381 vremena)

Herceg

• Buduća nada foruma sa 164 postova

Genesis dres
« u: 17.04.2017 u 16:20 »
« Zadnja izmjena: 17.04.2017 u 19:26 od Herceg »

Herceg

Odg: Genesis dres
« Odgovori #1 u: 18.04.2017 u 19:29 »
Kupio sam dres Genesis 26 KM, 60% snizen, e sad dva su bila jedan M drugi S, ja sam visok 181 cm i tezak oko 70 kg, nekako sam medjubroj zavisi od toga sta kupujem. Na kraju sam kupio M koji mi odgovara velicinom ali nije skroz pripijen uz tijelo ima malo lufta, uz nagovor prodavaca da mi ta velicina vise odgovara, probao sam i S i on je bas uz tijelo pripijen, malo naprijed mozda mal jer se donji dio malo podigne kad se uspravim ali moze proci.
E sad molio bih pomoc da li da ostavim M ili zamjenim za S zbog tog lufta, zbog znojenja i odvoda istog sta biste mi preporucili da znam do sutra sta mi je ciniti. Jos jednom M je ok velicina ali nije skroz uz tijelo dok je S skroz uz tijelo i prednja strana malo se podigne u uspravnom polozaju.
Savjete molim, hvala.

Herceg

« Odgovori #2 u: 19.04.2017 u 15:08 »
Ima li iko sa savjetom molim vas?

Reba
*

• Početnik na forumu sa 22 postova

« Odgovori #3 u: 19.04.2017 u 17:01 »
sve zavisi da li hoš da budeš sexy  ili ne želiš da budeš sexy. ako hos da budeš sexy onda sto uže da ti se pripoji uz tijelo dres, da ti svaki mišić dođe do izrađaja, a ako hoš da ne budeš sexy onda uzmi taj veći.

a ako ti nije bitan stajling onda uzmi ono u cemu se ti bolje osjećaš.

lp

Herceg

« Odgovori #4 u: 19.04.2017 u 17:54 »
Haha, e dobro si... Ma kakvo crno seksi - da se razumijemo ne pitam zbog toga, nego zbog odvodnje znoja, da li bolje fercera kad je dres tik iz tijelo ili kad ima malo lufta, iskreno ok se osjecam u oba, mozda malo bolje u ovom M i iz razloga kad uspravno stojim on odlicno stoji na meni... Nego je mene samo zanimalo koji ce bolje ds odradi posao sto se tice znojenja - u kojem ce znoj da bude prisutan na tijelu. A tebi drug hvala na pomoci mali si mi olaksao ali eto volio bih cuti jos koji savjet prije nego bilo sta poduzmem, uglavnom M je kod mene pa da znam da li da mijenjam ili ne.

cipa_99

• Zaradio penziju na forumu sa 900 postova

« Odgovori #5 u: 19.04.2017 u 20:38 »
uzmi carko veći ,

Herceg

« Odgovori #6 u: 19.04.2017 u 20:53 »
Znaci da ostavim trenutni, tj. M?

cipa_99

• Zaradio penziju na forumu sa 900 postova

« Odgovori #7 u: 22.04.2017 u 01:51 »
da,biciklo nije modni kutak,svi se bolje osjećamo u malo širem radi protoka zraka ;)
Nisi profi vozač da bude sve pripijeno uz tebe radi aerodinamike

Herceg

« Odgovori #8 u: 22.04.2017 u 12:52 »
Ma ni blizu toga legendo, nego sam se raspitivao i citao, zanimalo me je, pa vecina tiga sto sam nasao je u fazonu da je bolje da je dres blizi tijelu iz razloga radi bolje protoka i odvodnje znoja, pa me je to samo kopkalo, inace ostavio sam M, mislim da ce posluziti.
Vama hvala na pomoci i savjetima, mada i tema nihe na odmet neko se mozda i pronadje u istoj.
Zivjeli!