Autor Tema: Kanjon Misoce  (Posjeta: 1590 vremena)

valter

• Buduća nada foruma sa 196 postova

Kanjon Misoce
« u: 10.09.2013 u 18:17 »
Danas naletim na ovu stazu pa me interesuje je li je neko odvozio i ako ko ima kakavi bitnih informacija (voda, stanje puta...) Mislili smo je preko vikenda odvoziti (nadam se :) ) a teren mi je nepoznat pa bi mi svaka pomoc dobro dosla...Cini mi se da nije previse zahtjevna a i kilometraza je sasvim dovoljna :)

http://www.bikemap.net/hr/route/2326710-misoca-okruglica-karici-dabravine-breza-mrakovo-misoca/

nedimbih

• Zaradio penziju na forumu sa 580 postova

Odg: Kanjon Misoce
« Odgovori #1 u: 10.09.2013 u 20:49 »
imas pravo dobar kiseljak u dabravinama. doduse nije ti bas na ovoj turi vec nekih po kilometra udaljen al mislim da se isplati otic. kad se budes spustio u dabravine umjesto da smotas lijevo prema brezi smotaj prema varesu i nakon otprilike pola kilometra vidjeces s desne strane most preko stavinje. most je napravljen od vagona. predji most i odmah ispod mosta uz rijeku ti je izvor kiseljaka. doduse prije mjesec dana bio je presusio, neznam imal ga sad

hungerer35
*

• Početnik na forumu sa 12 postova

« Odgovori #2 u: 11.09.2013 u 11:33 »
Jučer sam opucao neku laganu turicu do pred Vareš iz Visokog i baš sam silazio do tog izvora čini mi se da je presušio jer nisam 100% siguran da sam potrefio pravi most :D . Znam da bi trebao biti sa desne strane kad ideš prema Varešu međutim nisam tu prolazio najmanje 10+ godina tako da se ne sjećam najbolje.Uglavnom nemoj računati da ćeš moći natočiti tu.
« Zadnja izmjena: 11.09.2013 u 11:36 od hungerer35 »

valter

• Buduća nada foruma sa 196 postova

« Odgovori #3 u: 12.09.2013 u 11:24 »
Znaci, sad nista od kiseljaka :) al' eto, mi bi bili zadovoljni i sa pokojim izvorom obicne vode na ovoj turi :)

mujo
**

• Uhodava se na forumu sa 69 postova

« Odgovori #4 u: 16.06.2015 u 10:19 »
Cuo sam za ovu relaciju nisam nikada isao kanjonom Misoce ali sam cuo da je prelijepo se voziti. Nadam se da cu ice i ja nekad kanjonom Misoce
« Zadnja izmjena: 16.06.2015 u 10:21 od mujo »